середа, 20 січня 2010 р.

Всі на каток!

Пам'ятаєте, в дитинстві на нашому стадіоні заливали каток, і все місто ходило кататися на ковзанах. Потім це перестали робити, і я страшенно заздрила людям з інших міст, які могли взяти ковзани і піти на ковзанку. А якщо по телевізору ще й показували американське різдвяне кіно, де були кадри з Рокфеллер-центром... Тисячі веселих людей...
Цього року міська влада, мабуть, вирішила зробити всім кролевчанам подарунок. Тепер нам не треба заздрити буржуїнам - у нас все місто велика ковзанка. До речі, актуальною стала фраза з анекдоту: "Навіщо тобі чоботи, ти ще ковзани не зносила". Навіть вибори не спонукали комунальні служби до очистки доріг та тротуарів. А навіщо? Хіба стареньким людям не краще сидіти вдома, аніж швендяти по місту, та ще й по такому морозу? Турбуємося за людей, не інакше! Ми ж не в якійсь там Америці, де людина може подати до суду і - о диво! - навіть виграти позов проти муніципальних служб, якщо вони не виконують свої обов'язки. Сумно, панове, на все це дивитися, сумно кожного ранку дибати по слизькій дорозі на роботу, ще сумніше повертатися увечорі, тому що не видно, куди ступаєш. Сьогодні взагалі почула страшну новину - на т.зв. Шанхаї чоловік впав і вбився. Скільки ще крові треба, щоб наші очільники побачили, що коїться в місті? З жахом чекаю весни, коли всі ці кучугури розтануть.
До речі, у кого є рибацькі чоботи на продаж чи хоча б в оренду? Куплю навіть дорого.

2 коментарі:

  1. //Пам'ятаєте, в дитинстві на нашому стадіоні заливали каток, і все місто ходило кататися на ковзанах. Потім це перестали робити, і я страшенно заздрила людям з інших міст, які могли взяти ковзани і піти на ковзанку. А якщо по телевізору ще й показували американське різдвяне кіно, де були кадри з Рокфеллер-центром... Тисячі веселих людей...//

    Можете вважати мене сентиментальним трохи, що не личить чоловыковы, але катки мене також притягують. Мабуть це щось повзяано з затишними ы радысними дитячими спогадами, котрих не памятаю.

    ВідповістиВидалити
  2. Я, конечно же, далек от таких сентиментальных аналогий, как у "neznanijbrat сказав...". Мне думается, что мэра надо подвергнуть публичной порке за такие вещи! А начальника доротдела вывалять в смоле и перьях, вооружить мотыгой и пусть чистит! А подчиненных этого начальника "разобрать на части", чтобы другим неповадно было такое вытворять. Все остальные мои мысли можете (если есть желание) прочитать на сайте "tuz.ucoz.ua" - в разделе последние новости, под названием "Дураки и дороги"

    ВідповістиВидалити