субота, 20 листопада 2010 р.

Підприємці звертаються за підтримкою до народу України

Джерело: http://maidanua.org/static/news/2010/1290257214.html

Дорогі співвітчизники!

Ми, підприємці малого і середнього бізнесу, звертаємось до Вас за загальнонаціональною підтримкою.

Нова влада виявилася ворожою до свого народу. Усі їхні передвиборні обіцянки виявилися брехнею. Вони з перших кроків своєї діяльності працюють на знищення та поработіння нашого народу. Вони посміхаються нам з телеекранів і безсоромно брешуть, що нібито піклуються про народ.

Ми – це ті ж вчителі, лікарі, інженери та робітники заводів і фабрик, які у 90-ті роки, коли країна була у глибокому дефолті, а керівники розкрадали радянське майно, із «кравчучками» вийшли на ринки, рятуючись від злиднів.

Ми – це ті, кого грабували, калічили та вбивали рекетири та бандити. Ми – це ті, хто брали кредити на кабальних умовах у вітчизняних банках. Ми ніколи не надіялись на владу і не просили допомоги. Ми просили не заважати.

В той час, коли в країні панує бідність, малі пенсії і зарплата, можновладці нав‘язують країні думку, що в цьому нібито винні саме підприємці, що насправді не відповідає дійсності. Адже малий та середній бізнес – це 1000000 самозайнятих підприємців, чесних платників податків і роботодавців та ще три мільйони робочих місць. Ми – це останній прошарок незалежних людей в Україні і саме наша незалежність лякає владу.

Прийняття податкового кодексу – це рейдерське захоплення партією влади єдиного сектору економіки, який їм ще не належить.

Тому ми звертаємось до вас не лише як підприємці, які два місяці просиділи під стінами Верховної Ради і не дочекалися відповіді від наших «народних» обранців; не як «темні» затуркані люди, які не вміють читати. Ми звертаємося до вас як такі самі громадяни нашої країни, до яких прийшла черга у «чорному» списку цієї злочинної влади. Влади, якій так вигідно ділити нас на україномовних та російськомовних, східних та західних, синіх та червоних, підприємців та пенсіонерів. Вони хочуть розділити нас, щоб кожного зокрема поставити на коліна та «приватизувати».

І тому вони спочатку поставили на коліна свободу слова, а ми не стали на її захист – і тепер вони вільно маніпулюють нашою думкою. Потім вони взяли під свій контроль судову систему, щоб позбавити нас права на захист. І ми знову промовчали. Далі вони переписали «під своє замовлення» Конституцію України і наділили себе правом робити це коли завгодно і як завгодно. І ми знову змирились з цим. А тепер їх злочинні руки піднялися не просто на малий і середній бізнес, а на той прошарок населення, який ще їм непідконтрольний. І сьогодні вони за крок до цього.

Якщо ми промовчимо знову, то вони отримають остаточно перемогу і знищать нашу свободу, знищать кількамільйонну армію людей, які здатні захистити не тільки себе, але й все громадянське суспільство. А тоді вже ніхто і ніщо не завадить їм бездумно та похапцем вирішити ще чиюсь долю: підняти пенсійний вік, зробити 12-годинний робочий день, позбавити нас права голосувати, говорити, думати. Зрозумійте, що Податковий кодекс – це лише ланка у ланцюгу їх спланованих дій по підвищенню цін, збільшенню вартості комунальних послуг, продуктів харчування та товарів, а з 1 січня – узаконеною можливістю відбирати у вас домівки. Вони готові здати не лише економічні інтереси України, але й знищити наше громадянське суспільство, знищити нас з вами.

Прийшов час сказати: «Ні свавіллю, беззаконню, бандитизму!
Так – європейським цінностям!»

Ми звертаємося до всіх людей України, яким не байдуже майбутнє своєї країни, своїх дітей!
Сьогодні не можна мовчати!
Треба діяти! Завтра буде пізно!
Єднаймося! Усі разом до Києва!
Доведемо своїми діями, що ми гідні кращої влади, кращого майбутнього!

Гуртуємося 22 листопада 2010 року
Київ, вул. Банкова
Адміністрація Президента
України

Національна координаційна рада

5 коментарів:

 1. Ми маємо уміти бути розумними, поміркованими. Йти з закликом "Владу геть!" ненормально, оскільки вимоги підприємців носять економічний, а не політичний характер. Підприємцям не потрібна влада, вони хочуть вільно працювати і мати можливість розвивати власний бізнес. Щодо Податкового кодексу, то він мало що змінює для малого та середнього бізнесу, бо проблема в тому, що з липня СПД ФО мають сплачувати по 300 (біля того) гривень щомісяця до Пенсійного фонду. А це в 3-5 разів більше ніж платили до липня 2010 року. До чого ж тут Податковий кодекс? Потрібно боротися за відміну змін до закону про обов'язкову спату до ПФ. Бло б чудово, коли б відмінили ці зміни і нехай собі вводять новий ПК. Це я так думаю.
  Думай і не стань рабом політиканів... Політика - брудна справа, не лізь в неї, бо втратиш бізнес заради того, щоб хтось набув собі владу. Лише економічні вимоги і ніякої політики! Нам не потрібен соціальний переворот (революція). Нам потрібне гідне життя в економічно розвинутій країні, що неможливо без проведення непопулярних економічних реформ. А щодо пенсії - сплачуй внески і вважай, що перераховуєш власній бабусі (матері або батьку). Для розуміння солідарної системи нашого ПФ показово. В кінці кінців!

  ВідповістиВидалити
 2. Мені здається, чи ні, але цей коментар - занадто лояльний до нинішньої влади, котру ми НЕ ОБИРАЛИ!

  На жаль, ніколи не повірю, наприклад, що у нашому Кролевці більшість проголосувала за мера-регіонала!

  ВідповістиВидалити
 3. "Нам не потрібен соціальний переворот (революція). Нам потрібне гідне життя в економічно розвинутій країні"

  Справа в тому, що коли настане гідне життя, то це й буде соціальний переворот. Адже розвиток економіки й передбачає кардинальну зміну соціальних відносин в нашій ситуації.

  Нинішня влада за своєю природою не поведе нас до економічного зростання, а навпаки висмокче до кінця всі соки з нашого соціального організму.

  Середній клас повинен нарешті сформувати свої політичні вимоги як відповідь на виклик теперішнього часу.

  Хай живе революція!!!

  Як казав Джеферсон: "помірність у пошуках справедливості - не є гідність".

  ВідповістиВидалити
 4. Як казав другий Президент України: "Маємо те, що маємо". 99% підприємців, в т.ч. і з нашого ринку, голосували за нинішню владу. То що ж сталося? Про подібні кроки опозиція попереджала. Чи далі свого носа не бачимо? "За що боролися..."

  ВідповістиВидалити
 5. Людо! Не впевнений, що всі підприємці голосували за нинішню владу! Це не зовсім так.

  Найстрашніше зараз опускати руки. Тому, не забуваймо, що ми - українці - свободолюбивий народ! Нас не затиснеш у олігархічно-бандитських лещатах!

  Будь-ласка, без депресії!..

  ВідповістиВидалити