вівторок, 8 січня 2013 р.

«Шишка-Арена 2013» презентує!


У вас канікули? У вас є вільний час посеред січня (що не дивно, бо свята тривають)? Тоді вам треба на «Шишку-Арену 2013»! Саме так з гумором названо залиті катки на міському стадіоні, які вже близько місяця дарують містянам та гостям (і всім іншим) можливість відчути себе дитиною, або переконатися знову, що ви саме нею і є. І не біда, коли вам до 5 років, так само як і якщо вам далеко за 50. Приходьте, беріть ковзани (8 грн. на годину) і ковзайтесь в залежності від рівня володіння вмінням кататись на ковзанах!


Стадіон в центрі міста Кролевець. Музика. Кава-чай. Веселі голоси та сміх. Початок січня 2013 року… Якщо згадати минуле, то на міському стадіоні традиція утворювати катки для ковзанярів існує не перше десятиріччя. Пригадують, як у 80-х роках ХХ сторіччя заливалось навіть коло стадіону (400 метрів), плюс – хокейна коробка. Хокейні баталії є вершиною чоловічого сприйняття ковзанярства. Боягуз не грає в хокей! І сьогодні (за бажання та наявності необхідної кількості бажаючих і інвентарю – бодай  ключок для початку) можна поганяти чорну штучну каменюку – шайбу, відчути радість від забитого голу або прикрість від болісного потрапляння її ж таки в незахищену частину тіла… Й таке буває, бо гра для чоловіків J. Дами – вибачайте, вам на сусідній майданчик! Та поки що – до хокею далеко. Тут ковзають в чарівному вальсі породжуючи броунівський рух втечі від лінощів та поганого настрою!
Наявність багатьох маленьких діток (4-5 років) наштовхує на думку про те, що Інтернет (і телевізор з 30-ма каналами) все ж відступає і молоде покоління прагне активного відпочинку. Насправді, якщо умови створено, то важко втриматись від спокуси відчути себе у польоті на льоду. Не одразу, якщо мало досвіду. Спочатку – просто корова J, однак з часом (після 2-3 годин напружених тренувань) все стане на свої місця! Рух як плавне поєднання ковзання з ходою (бігом), а потім – зворушливий танок закоханих пар... І лише іскри білого льоду з під ковзанів!..
На майданчиках (яких два – більший для більш вправних і менший для початківців) збирається до п’ятдесяти осіб, що впевнені в тому, що зима не випадкова і сприймати її потрібно з позитивним ставленням, користуватись за можливості всіма способами зробити її такою, що запам’ятається на довго.


Велика снігова баба (до 3-х метрів заввишки) з емблемою-написом «Шишка-Арена 2013» та іншими відповідними атрибутами (морквяним носом, мітлою, відром стилізованим під капелюх) вітає всіх, кому вдалося з’єднати власне бажання з можливістю. Сьогодні на катку були хлопці, що не лише катаються на ковзанах, а й вправно крутять «сонечко» на перекладені, що вдалося зафіксувати на камеру! Унікальне явище: на ногах ковзани і хлопчина крутить «сонечко»! Аж дух захоплює! Вдалось нарахувати десять обертів. Чим не сюжет для рубрики «А вам слабо?».
Канікули в розпалі, а це означає що ще цілий тиждень лунатимуть веселощі на міському стадіоні. Проте і після канікул ті, що встигли потоваришувати з чарівною сніговою бабою, будуть приходити у вільний від уроків та роботи час на міський стадіон аби відчути справжній смак зими-чарівниці.  Допоки відлига не зупинить захоплюючого танку радісних людей в ковзанах. Аж до весни!


Ковток теплої кави (гарячу на повітрі взимку пити заборонено, бо псується емаль зубів), радісний блиск в очах, легка і така приємна втома від фізичного навантаження і як результат – чудовий зимовий день проведений у веселій кампанії на міському стадіоні.

«Шишка-Арена 2013» – для вас! Ковзани чекають на тебе та твоїх друзів! Не гавте можливість, бо весна прийде неодмінно!  

Немає коментарів:

Опублікувати коментар