понеділок, 28 лютого 2011 р.

Відкриті двері до інтернету


В Європі стартувала акція долучення до можливостей інтернету. Так, для того, хто вже "в темі" питання (акція) просто смішна. Проте, подивись поруч і ти знайдеш декого, хто ще не в темі. Допоможи йому, дай можливість бути більш мобільним та комунікативним. Адже в цьому живе відчуття щастя!
Організатори (серед яких "Майкрософт") акції ведуть підрахунок тих, хто долучився до акції. Рейтинг ведеться серед країн Європи. Майже як на "Євробаченні". Думаю, що й тобі не завадить прийняти участь в акції, заповнити маленьку анонімну анкету та додати балів УКРАЇНІ, як частині Євроспільноти. А там ще й місце посядемо! А це вже певний міжнародний престиж. Думаю, що поганого в цьому немає нічого, навпаки!

Отже, слово координатору:
Відкрийте Двері в Інтернет!

• Побачити співрозмовника, де б він не знаходився
• Безкоштовно спілкуватися по електронній пошті або програмах миттєвих повідомлень
• Знайти кращу роботу
• Дізнатись останні новини
• Знайти нові ідеї, захоплення та нових друзів
• Підтримувати зв’язок з родичами, однокласниками та старими друзями
• Отримати освіту та навчатися
Все це і багато іншого модна знайти та робити в Інтернеті, не виходячи з дому. На жаль в Україні близько 80% населення навіть не підозрюють про ті можливості, які може відкрити комп’ютерні навички та вміння користуватися Інтернетом. Тому....

З 28 лютого по 5 березня 2011 року в Україні проходитиме спільно-європейська ініціатива «Тиждень відкритих дверей в Інтернет» при підтримці компанії «Майкрософт Україна» в партнерстві з проектами IDEA «Відкритий світ інформаційних технологій» та «Бібліоміст».

Ми запрошуємо всіх активістів та громадян долучитись до акції та підтримати ініціативу з метою залучення людей, які ніколи або дуже мало користувалися Інтернетом, а також для того, щоб показати переваги та можливості всесвітньої мережі, розказати громадськості про можливості отримання ІТ знань та навичок.

Обмежень щодо формату заходів немає! Це можуть бути будь-які заходи, які розкажуть вашим друзям, партнерам, родичам, мешканцям вашого міста про ІТ та можливості Інтернет. Ви можете провести відкриті семінари, короткі тренінги, навчальні збори, круглі столи, обговорення, зустрічі за кавою , презентації для партнерів, тощо.

- Ви член громадської організації? Проведіть захід для членів організації та тих, для кого і з ким ви працюєте!
- Ви працюєте в приватній або державній установі? Організуйте разом з колегами заходи: тімбілдінг (с творення команди-друзів) в мережі, соціальні мережі і корпоративний етикет, Інтернет як каталізатор ефективності роботи тощо
- У Вас є родичі, батьки, дідусі та бабусі? Розкажіть їм про Інтернет, чому це цікаво, як здорово не чекати на дзвінок раз в місяць, а спілкуватися з онуками кожного дня через Інтернет!

Впродовж тижня буде працювати спеціальний лічильник користувачів, що залучаються до заходів, і відповідно кінцевий результат визначить активність країн учасниць! Супер-коротка анкета для всіх, хто приєднався до ініціативи: http://www.ebaltics.lv/onlineweek2011/counter (сама анкета на сторінці – англійською, тому в кінці даного документа – переклад та пояснення)


Якщо Ви приєднаєтесь до акції – розкажіть нам про це, заповніть !
Сторінка IDEA: www.facebook.com/ideaukraine - приєднуйтесь та розкажіть нам про свої заходи і успіхи 

І вигравайте призи від Майкрософт Україна: http://gagadget.com/promo/getonlineweek

Якщо Ви представник громадської організації чи благодійного фонду, приєднуйтесь до мережі центрів IDEA в Україні! http://www.idea-ukraine.org/join/3/ або пишіть на oleg.davydenko@ph-int.org та дзвоніть (050) 676 3231.

...........................................................................................................................................................
Проект «Відкритий світ інформаційних технологій» IDEA (Information Dissemination and Equal Access) створений та адмініструється американською некомерційною організацією PH International за підтримки Програми «Світ безмежних можливостей» (Unlimited Potential Program) корпорації Microsoft для розвитку інформаційної грамотності населення регіонів України, підвищення якості освіти та рівня соціального і культурного розвитку, а також поліпшення якості життя людей, що потребують соціальної підтримки. З моменту відкриття в 2008 році мережа IDEA допомагла майже 100 000 українців, з яких 75% відмічають, що нові знання допоможуть або вже допомогли в професійному розвитку або працевлаштуванні.
www.idea-ukraine.org // www.facebook.com/ideaukraine

Давиденко Олег
Директор проекту IDEA в Україні
044 246 7213/05
oleg.davydenko@ph-int.org

Онлайн лічильник
Коротка інструкція

Даний онлайн лічильник створений задля можливості виміряти участь країн у заході «Тиждень відкритих дверей в Інтернет». Це означає, що всі учасників заходів мають зайти на сайт www.telecentre-europe.org та клікнути на банер "I am Get Online Week participant" (Я є учасником «Get Online Week»), або напряму за посиланням http://www.ebaltics.lv/onlineweek2011/counter заповнити міні-анкету та натиснути кнопку ОК ( ). Поруч в таблиці можна побачити, що даний учасник зарахований та відповідно загальну кількість учасників по країнах.

Це дуже важливо, і організатори ініціативи Telecentre-Europe, дуже вдячні нам в Україні за приєднання до заходу!


Переклад міні-анкети:
1. Country (країна) – Ukraine
2. Occupation (Сфера зайнятості) - Student(Студент) / Pupil(Учень) / Teacher(Педагог) / Business Executive(Бізнес) / Employed in state sector(Державний службовець) / Retired(Пенсіонер) / Unemployed(Безробітний) / other(інше)
3. Gender (Стать) - Male(Чол.) / Female (Жін.)
4. Age (Вік)
5. Are you first time user? (Ви вперше користуєтесь Інтернетом?)

Та натискайте "I have participated in Get Online Week 2011!" - Я ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В ТИЖНІ ВІДКТИРИХ ДВЕРЕЙ В ІНТЕРНЕТ 2011!
Розміщення банеру на вашому веб-ресурсі:

1. Банер-лічильник, який показує поточну кількість учасників «Тижня Відкритих Дверей в Інтернет». Скріпт для розміщення:

Немає коментарів:

Опублікувати коментар