середа, 27 квітня 2011 р.

Акція «Касетне доміно до Дня Європи» - перший кролевецький флеш-моб


Флеш-моб – залучення чисельних громадян до збору відеокасет для акції в кількості 410 штук. Чому саме 410? Тому, що акція присвячується 410 річниці з дня утворення міста Кролевець і полягає в вибудові ланцюгу з відеокасет, який від торкання першої надасть доміно-ефект та шалений емоційний ефект від дітей та молоді, присутніх мешканців міста.
Касети можуть повертатися після проведення акції, але для цього мають бути помічені певним чином для ідентифікації належності (власника).

В акції беруть участь 10 команд по три особи (діти, учні з числа гуртківців БДЮ тощо). Їх задача на своєму відрізку (попередньо визначаються організаторами на дитячому гральному майданчику) поставити одна за одною на відстані 12-15 см одна від іншої відеокасети в кількості 40 шт. Ще 10 відеокасет для з’єднання ланок.
Ведучий акції дає старт для початку встановлення відеокасет учасникам команд. Фіксує першу, другу та третю команди, які першими справляться з завданням. Три перші команди отримають призи від організаторів.
З’єднання буде робити команда (кожен з 10, крім капітана, поставить по одній відеокасеті для зєднання в загальний ланцюг 10 міні-ланцюгів з 40 відеокасет) переможниця футбольного мікст-матчу за участю іноземців-волонтерів проекту "Євроавтобус-4" (молоді європейці) та нашої молоді, який пройде на міському стадіоні після фінальної гри на Кубок «Благовісту» 25 травня 2011 року. Капітан же команди переможниці (з 11 чоловік) запустить доміно-ефект з 410 відеокасет, що символізують 410 років з дня заснування міста Кролевець.

Отже, оголошення флеш-мобу «410 відеокасет – 410 років місту»

Шановні друзі! Для того, аби провести цікаву дитячо-молодіжну акцію на міському стадіоні 25 травня 2011 року, в день, коли в місті перебуватиме міжнародна молодіжна делегація «Євроавтобусу-4»,в День Європи, потрібно зібрати 410 відеокасет, які після акції можуть бути повернуті організаторами за вимогою власників. Можливо, хтось і не забажає їх повернення, оскільки відеокасети, на жаль, – вчорашній день!
У всякому випадку, флеш-моб вже оголошений. Минуло близько місяця з дня оголошення, а касет не так багато. Всього до 10% від потреби! Перші сорок касет вже є. Їх люб’язно надав Володимир Любивий, місцевий координатор соціальних проектів СОБФ «Благовіст». Хто наступний? Приносьте потрібний для проведення акції непотріб у вигляді цілих відеокасет до Районного Будинку дітей та юнацтва та здавайте під розписку представнику БДЮ (вул. Комсомольська, 16, тел. 95561). Кількість не має значення, але не забувайте, що для акції потрібно зібрати 410 шт. Імена учасників буде знати все місто!
Підтримай ініціативу та реалізуй спробу мобілізуватися!

Немає коментарів:

Дописати коментар